Сайт для виробника вікон і дверей Continent

Клієнт

okna-kontinent.com.ua

Завод Continent виробляє вікна і двері з ПВХ та алюмінію різної конфігурації та призначення. Крім стандартних конструкцій, на заводі виготовляються вікна і двері незвичайних форм, розмірів і способів відкривання. Величезні, складні розсувні для найсучасніших інтер’єрів, панорамні вікна, вікна з перехресними і гнутими імпостами, ламіновані і пофарбовані вікна і двері.

ОСНОВНІ ДАНІ

Галузь: вікна та двері
Тип сайту: Корпоративний
CMS: WordPress
Проведені роботи: Аналіз ринку, конкурентів і цільової аудиторії. Розробка детального технічного завдання. Програмування. Підбір сематінтікі для просування сайту. Первинна внутрішня оптимізація сторінок під SEO-просування. Написання тексту. Наповнення контентом під ключ. Підбір ілюстрацій. Підключення ресурсу до хостингу. Підключення збору статистики. Підключення багатомовності – 2 мови сайту (українська та російська).

Відгук клієнта

Марина, менеджер з реклами
okna-kontinent.com.ua

“Залишилися задоволені роботою. Сайт вийшов як ми хотіли простий, зрозумілий і функціональний. На мобільному відображається коректно. Підібрані були хороші ілюстрації. Робота зроблена була швидко. Всі правки внесені оперативно. Продовжуємо співпрацю.”

МАЄТЕ БАЖАННЯ ЗАМОВИТИ СХОЖИЙ ПРОЕКТ?

Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!

Інші наші проекти