Повний аудит сайту

ЗНАЙДЕМО   СЛАБКІ   МІСЦЯ   І   ПОМИЛКИ   ВАШОГО   САЙТУ, ЗАПРОПОНУЄМО   ОПТИМАЛЬНІ   ВАРІАНТИ   ЇХ   УСУНЕННЯ, ВПРОВАДЕМО   РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

Після впровадження рекомендацій ви отримаєте:

Зростання конверсій: кількість замовлень дзвінків збільшиться
Поліпшення позицій сайту на пошуку: вихід сайту до ТОП-10
Усунення помилок сайту
Підвищення комфортності сайту: сайт стає більш зрозумілим вашому клієнтові, зручним

Комплексний аудит сайту

За всіма ключовими параметрами, яких налічується понад 150

Вивчення специфіки вашої галузі

Найперший крок нашого аудиту – ми вивчаємо специфіку роботи у вашій галузі, вашу цільову аудиторію. Визначаємо, що рухає вашими потенційними клієнтами в прийнятті рішення, що їм необхідно і що вони очікують побачити на вашому сайті.

Аналіз сильних конкурентів

Ми з’ясовуємо, чим ваші конкуренти краще. Оцінюємо їх положення в інтернет. Оцінюємо приклади кількох зарубіжних сайтів вашого сегменту, для визначення сильних моментів, які можна перейняти. Пам’ятайте: якщо ви попереду, все одно можуть бути дрібниці, в яких конкуренти вас випереджають.

Оцінка зручності користування сайтом

Ми оцінюємо комфорт перебування на сайті, чи виникає у клієнта бажання зробити замовлення, зателефонувати, відправити посилання друзям, повернутися. Чи зрозумілий ваш сайт, чи вся потрібна інформація є на сайті, чи легко її знайти, прочитати. Ми оцінюємо дрібниці з яких складається загальне враження.

Оцінка поведінки користувачів сайту

Ми оцінюємо сукупність дій користувачів на сайті. Що їм подобається, а що ні; на яких сторінках вони проводять багато часу, а які закривають через пару секунд і швидкоплинних поглядів; як їх утримати і мотивувати до дії? Ви отримаєте докладні відповіді на ці питання.

Пошук шляхів зростання конверсій

Конверсія – це відношення числа відвідувачів сайту до числа тих, хто скоїв певні дії: замовлення, реєстрація або оформлення передплати. Ми визначаємо рівень конверсії, з’ясовуємо, які чинники впливають на неї позитивно, а які – негативно. Знаходимо шляхи, які підвищують конверсію ресурсу.

Оцінка внутрішньої оптимізації

Оцінюємо і даємо рекомендації щодо поліпшення внутрішніх параметрів сайту, його змісту. Знаходимо причини повільної роботи сайту. Перевіряємо наскільки сайт відповідає вимогам пошукових систем і гідний бути в пошуковій видачі. Знаходимо помилки і оптимальні шлях їх усунення.

Аналіз семантичного ядра

Семантичне ядро ​​- перелік ключових слів, за якими знаходять ваш сайт в пошукових системах. Ми визначаємо, наскільки грамотно складено семантичне ядро, які слова зайві, а які варто додати, з’ясовуємо, чи правильно підібрані цільові сторінки для просування, і коригуємо стратегію зовнішньої оптимізації.

Оцінка зовнішньої оптимізації

Перевіряємо популярність сайту, його авторитет, визначаємо положення в пошуковій видачі за ключовими словами і розраховуємо потенціал до зростання позицій. Перевіряємо вірність політики зовнішньої оптимізації. Знаходимо статті бюджету, які можна скоротити. Ми даємо докладні рекомендації, що потрібно робити «за межами» вашого сайту.

Наша методологія проведения аудиту

Експертний аналіз

група експертів в певній галузі – дизайн, просування сайту, маркетинг, тощо, проводять оцінку ресурсу

Фокус-група

невелика група потенційних відвідувачів вашого сайту оцінюють його по ряду параметрів

Кабінетне дослідження

дослідження інтернет простору, аналіз статистики, робота з відкритими інформаційними каналами

Бенчмаркетинг

оцінка основних переваг інтернет ресурсів ваших конкурентів з метою перейняти кращий досвід

Великий Досвід

Ми – не голослівні теоретики, яки начиталися розумних книжок. Ми знаємо, як працюють наші рекомендації, оскільки успішно впроваджуємо їх на практиці близько десяти років. Кожен сайт індивідуальний і вимагає індивідуального, але системного підходу

Успішно проведених аудитів
%
Впроваджених рекомендацій
%
Повторних звернень

Результат аудиту

Результат роботи – це документ, звіт в PDF зі скринами, прикладами, описом та рекомендаціями. Всі рекомендації так само збираються в окремий короткий чек-лист з розстановкою пріоритетності їх впровадження. Після аудиту ми забезпечуємо авторський нагляд і контроль за впровадженням правок або самостійно впроваджуємо правки. Вартість робіт по впровадженню рекомендацій визначається складністю роботи і обсягом.

Вартість Комплексного аудиту сайту

Комплексний аудит сайту – послуга трудомістка, тому її вартість досить висока. Однак професійний аудит необхідний кожному ресурсу. Контент застаріває, змінюються алгоритми ранжирування, розвиваються технології. Це призводить до падіння трафіку і, як наслідок, прибутковості сайту. Проведення комплексного аудиту допоможе виявити і усунути помилки, збільшити продажі і конверсію вашого сайту.

від 4 000 грн

Аудит необхідний всім, хто прагне зайняти серйозні позиції на ринку.

ТОЧНА ЦІНА АУДИТУ САЙТУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ОСОБЛИВОСТЕЙ ПРОЕКТУ І РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ПІСЛЯ ВИВЧЕННЯ БІЗНЕСУ ТА СПІЛКУВАННЯ З КЛІЄНТОМ

Для зручності наших клієнтів ми сформували декілька тарифів на аудит сайту з різним об’ємом послуг, специфікою роботи та вартістю.

Інші послуги

Пошуковий аудит

сайт очима пошукових систем

Юзабіліті аудит

зручність користування сайтом

Технічний аудит

перевірка налаштувань сайту