Розробка інтернет-магазину товарів для дому Кью-Хауз

Клієнт

q-house.com.ua

Один з найбільших українських інтернет-магазинів Q-HOUSE (КЬЮ-ХАУЗ), який пропонує товари для будинку від українського виробника: вуличні ротангові та садові меблі, керамічні вази і статуетки, дитячі майданчики та елементи благоустрою.

ОСНОВНІ ДАНІ

Галузь: мебелі та світло
Тип сайту: інтернет-магазин під ключ
CMS: OpenCart
Проведені роботи: Аналіз ринку, конкурентів і цільової аудиторії. Створення структури і прототипу сайту. Розробка дизайну, верстання і програмування. Аналіз кількості і частотності семантики. Первинна внутрішня оптимізація сторінок під SEO-просування. Адаптація сайту під різні пристрої. Написання тексту. Наповнення інтернет-магазину товарами. Підключення ресурсу до хостингу. Підключення збору статистики.
Додаткові роботи: Підключення телефонії. Підключення CRM системи та налаштування її під бізнес-процеси компанії. Налагодження та запуск контекстно-медійної реклами. Створення сторінки в соц. мережі, первинне наповнення, запуск реклами в соц. мережах.

Відгук клієнта

Катерина Валеріївна, Керуючий партнер
q-house.com.ua

“Велика подяка команді FOX за якісну розробку сайту q-house.com.ua: від розуміння суті проблеми і дослідження ринку до повної розробки сайту і підключення реклами. Продовжують підтримку сайту шляхом впровадження поліпшень, модифікацій, оновлень, а так само ведення реклами. Фахівці навчили менеджерів адміністрування сайту – докладна інструкція по наповненню каталогу товарів, обробки замовлень. З’єднали сайт з нашою CRM-системою, підключили телефонію. Магазин почав продавати вже на 2-й місяць роботи. FOX підходить комплексно до вирішення поставленого завдання, мають фахівців як в галузі дизайну та програмування, так і в галузі просування сайту, реклами, технічним доопрацюванням, написання контенту, адміністрування та інших напрямках. Зручно, що абсолютно всі завдання пов’язані з бізнесом в інтернет можна закрити в одних руках. Експерти своєї справи. Рекомендую!”

МАЄТЕ БАЖАННЯ ЗАМОВИТИ СХОЖИЙ ПРОЕКТ?

Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!

Інші наші проекти