SEO-просування

SEO – це комплекс робіт з сайтом, який забезпечує сайтам хорошу видимість в пошукових системах і підняття позицій сайту в пошуковій видачі. Без SEO-оптимізації та просування вас не буде знаходити потенційний замовник. Ви будете отримувати на сайт всього лише від 1 до 10% своїх потенційних клієнтів.

Маєте бажання збільшити прибуток?

Просуваннясайту в ТОП-10

Працюємо з широкою групою ключових фраз. Збираємо максимальну семантику, проводимо оптимізацію всього сайту, а не тільки розділів з якими працюємо.

Зростання відвідувачів сайту

Результатом робіт стане зростання трафіку вашого сайту.

Получение прибыли

Працюємо на результат. Отримання конверсій (дзвінків, замовлень) і зростання прибутку – єдина мета SEO.

Працюючи з нами Ви отримуєте

Конкурентний аналіз

Ми аналізуємо нішу вашого бізнесу, оцінюємо стратегію конкурентів, дивимося на їх слабкі або сильні сторони. Це дозволяє точно визначити, що потрібно, щоб вивести сайт в ТОП.

Внутрішня оптимізація

Впровадження всіх рекомендацій експертизи, налаштування метатегів, прописання необхідних текстів.

Експертиза сайту

Повний аудит технічної частини сайту, юзабіліті і сео-налаштувань. Завдяки аудиту ми розуміємо, що потрібно доопрацювати, щоб ваш сайт продавав і мав всі шанси для виходу в ТОП.


зовнішня оптимізація

Робота з сайтом щодо нарощування зовнішньої посилкової маси за розробленою раніше стратегії. Робота з форумами, блогами, новинами, тематичними ресурсами, соц. мережами

Розробка стратегії просування

Аналітика, досягнення цілей

Аналіз показників, конверсій. Розширення семантіческго ядра. Робота над поліпшенням юзабіліті і підвищення конверсій

Гарантії

Ми не гарантуємо конкретні позиції щодо конкретних слів відповідно відповіді самих пошукових систем.

Ми гарантуємо проведення всіх обговорених робіт, необхідних для виходу сайту в ТОП.
Ми гарантуємо приріст слів в ТОПі.
Ми гарантуємо рост трафіка.
Ми гарантуємо поліпшення пошукової видимості сайту.

Ми гарантуємо поліпшення конверсії.

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

Скільки тривають роботи по СЕО?

SEO – це тривалі роботи. Перші результати ви бачите через 3 місяці, але основний ефект при безперервних роботах, видно через 6-8 місяців.

Які звіти ви надаєте?

Щомісяця надається звіт з позиціями сайту і його видимістю. Наводиться короткий зріз основної статистики сайту – відвідуваність, трафік, географія. Звіт з виконаних робіт і план робіт на слід. період.


Скільки коштує просування сайту?

Розрахунок вартості проводиться індивідуально під кожен проект. Вартість залежить від тематики сайту, його технічного і функціонального стану, кількості робіт, необхідних для виведення сайту в ТОП, а так само від конкуренції. Ми працюємо з розділеним бюджетом -тобто ви чітко бачите скільки було витрачено на написання статей, скільки на роботи …

Чи можемо ми самостійно додавати або прибирати слова з просування?

Вибір семантичного ядра відбувається на старті робіт з проектом. Всі слова узгоджуються з вами, вибираються найбільш пріоритетні групи. Звичайно, ви можете коригувати список ключових слів. Ви можете по ходу робіт з проектом додавати групи. Однак ви повинні розуміти, що вихід в ТОП нових слів буде займати від 6 місяців зі старту роботи з новими словами. Тобто якщо пройшло 5 місяців і ви приймаєте рішення додати нові розділи сайту і відповідно нові слова, то слова з якими ми працюємо з самого початку до кінця 6-го місяця будуть в ТОПі, а нові слова будуть в ТОПі ще через 5 місяців.

Ви можете просто проконсультувати з питань СЕО?

Так, звичайно. Якщо питання носять загальний характер – то консультація надається безкоштовно. Якщо консультації стосовно специфічних і чутливих питань просування – консультація надається фахівцем з погодинною оплатою.

FOX – команда професіоналів, яка точно знає що вам потрібно, щоб бути лідером

400+

задоволених клієнтів

1000+

виведених фраз до ТОП

17%-

конверсія в залежності від тематики

10+

досвіду роботи

Є питання? Необхідно просування?

Інші Послуги

Технічний аудит сайту

перевірка налаштувань сайту

Пошуковий аудит сайту

сайт очима пошукових систем