Розробка сайту на одну сторінку з тематики тематики подарунки

Клієнт

podarok.eterna-ceramics.com.ua

Продукція ТМ Eterna, існуюча на українському ринку вже багато років, допомагає надати простору завершеної досконалості, краси і неповторності. ТМ Eterna – це завжди головний герой свята в просторі. Це задоволення для погляду, яким можна насолоджуватися кожен день.

ОСНОВНІ ДАНІ

Галузь: декор для дому
Тип сайту: лендінг
CMS: WordPress
Проведені роботи: Аналіз ринку, конкурентів і цільової аудиторії. Розробка дизайну, верстка і програмування. Підключення ресурсу до хостингу. Підключення збору статистики. Підключення контекстної реклами.

Відгук клієнта

Ірина, бренд-менеджер
ТМ Eterna

“Висловлюємо подяку компанії FOX за розробку лендінгу для створення приросту додаткових дзвінків і замовлень. Наш Лендінг був виконаний з урахуванням усіх наших побажань, якісно і в обумовлені терміни. В ході роботи над проектом команда веб-студії FOX проявила особливу злагодженість дій і високий рівень професіоналізму. Була підключена рекламна кампанія в Гугл. Вкладені інвестиції в проект окупили себе. Спасибі. Ми раді, що звернулися саме до вас і будемо рекомендувати вас своїм партнерам і знайомим. З побажаннями успіхів у вашій діяльності ТМ Eterna.”

МАЄТЕ ПОТРЕБУ У СТВОРЕННІ СХОЖОГО САЙТУ?

Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!

Інші наші проекти