Розробка корпоративного сайту FRAMEX

Клієнт

framex.com.ua

Компанія FRAMEX є дочірньою виробничою компанією концерну KONTINENT UKRAINE – одного зі світових лідерів в галузі розробки і виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику і алюмінію.

ОСНОВНІ ДАНІ

Галузь: Вікна та двері
Тип сайту: Корпоративний
CMS: Joomla
Проведені роботи: Аналіз ринку, конкурентів і цільової аудиторії. Розробка детального технічного завдання. Розробка декількох варіантів макетів. Пошук і створення унікально відмінної “фішки” сайту. Верстка та програмування. Первинна внутрішня оптимізація сторінок під SEO-просування. Написання тексту. Наповнення контентом під ключ. Розробка елементів в 3D. Підключення ресурсу до хостингу. Підключення збору статистики.

Відгук клієнта

Ірина, бренд-менеджер
framex.com.ua

“Я бренд-менеджер великої компанії. Для нас постало питання розробки нового сайту для одного з наших брендів, тому що старий сайт морально застарів. Було проведено тендер серед різних компаній – переглядали цінову політику, портфоліо, наявний досвід роботи з нашою тематикою, можливість індивідуального підходу. В результаті вибрали компанію FOX. Було оптимальне поєднання всіх наших вимог до виконавця. До роботи компанія підійшла відповідально. Швидко прописали технічне завдання, розбили всю роботу на етапи з конкретними термінами, підписали договір. Далі поетапно закривалися питання. Наш керівник дуже вимогливий до дизайну і дрібниць, але команді вдалося практично з першого разу затвердити макети. Далі сайт був створений в обумовлені терміни. Ми замовили ще внутрішню оптимізацію, наповнення контентом, тому що самі не справлялися. Співпрацею задоволені, тому є підтвердженням замовлення другого сайту для іншого нашого бренду.”

ХОЧЕТЕ ЗАМОВИТИ СХОЖИЙ ПРОЕКТ?

Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!

Інші наші проекти