КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

Створимо ефективний канал бізнесу. Приведемо відвідувачів, які окуплять витрати на рекламну кампанію і принесуть прибуток, ставши вашими клієнтами. Працюємо на результат. Отримання прибутку або рост рівня пізнання бренду – основні цілі реклами.

Бажаєте збільити прибуток?

Контекстна реклама – це найшвидший спосіб отримати клієнта. Реклама, яка починає працювати вже через 1-2 години після запуску. Єдина реклама, бюджет якої витрачається виключно на ваших потенційних клієнтів – людей, які вже шукають ваш товар.

Рекламу ми розміщуємо в пошуковій видачі або Медійній мережі. Медійна мережа включає мільйони сайтів, а також ресурси Google – Gmail, Youtube і Android-додатки. Сервіс контекстної реклами надає безліч рекламних форматів: текстові пошукові та графічні медійні оголошення та навіть відеоролики. Це дозволить охопити будь-яку аудиторію!

Головна перевага контекстной реклами:

Швидкий старт
Оплата тільки за перехід на ваш сайт
Можливість геотаргетинга – можливість показу реклами тільки в тих областях, які вам цікаві

Можливість вибору часу показу оголошення

Можливість оперативного реагування та коригування рекламної кампанії
Відносно недорогий контакт з потенційним клієнтом
Така реклама не сприймається нав’язливою рекламою – клієнт їй радий, так як вона допомагає йому знайти товар або послугу, яку він шукає саме в момент пошуку

Працюючи з нами ви отримуєте

Ретельний аналіз ваших товарів і послуг, положення сайту в пошукових системах. На основі аналізу – якісний підбір ключових слів для показу рекламних оголошень. Ми аналізуємо вашу природну видачу сайту. І якщо ви є в ТОП-видачі, то контекстна реклама по даному слову не дається.

Якісний підбір цільових сторінок – сторінок на які потрапить ваш клієнт при переході по оголошенню.

Аналіз вашого ресурсу. Розробка рекомендацій щодо поліпшення юзабіліті, технічної частини сайту і впровадження їх. Сайт повинен бути зручним і продавати – інакше ваша рекламна кампанію буде не ефективною.

Аналіз рекламної кампанії конкурентів. На основі аналізу – якісне складання конкурентних рекламних оголошень виключно під ваше підприємство.

Налаштування статистики, настройка цілей для рекламної кампанії. Створення і запуск рекламної кампанії.

Щоденний моніторинг, коригування рекламної кампанії і оптимізація витрат.

Щоденна робота з аккаунтом – відстеження статистики. Щомісячний звіт (в перший місяць роботи – щотижневий). Надання доступу до рекламного кабінету.

Результат контекстної реклами

 • підвищення товарообігу та прибутку
 • зростання дзвінків і звернень
 • зростання відвідуваності сайту
 • зростання конверсії
 • зростання повторних продажів
 • оптимізація рівня витрат
 • підвищення впізнаваності бренду
 • поліпшення сайту в цілому за рахунок роботи над технічною частиною і юзабіліті

Цены и сроки

Бюджет залежить від тематики. Грунтуючись на своєму досвіді, ми вкажемо на оптимальний рівень бюджету, достатній для досягнення поставлених цілей.

Попередній етап (Аналіз ніші, підбір слів, настройка рекламної кампанії) – від 10 днів – 10000грн
Ведение реклами – 4000грн/міс.
Бюджет на рекламу – від 8000 грн. Вартість кліка залежить від тематики.

Вибираючи собі компанію підрядника пам’ятайте: до 55% всіх підприємств, які дають контекстну рекламу витрачають частину бюджету неефективно, тому що:

  • 37% – невірно підібрані ключові слова,
  • 23% – мають погані рекламні оголошення,
  • 20% – сторінки переходу невірно підібрані або не містять інформації, яка закликає до покупки або дзвінку,
  • 20% – не мають чітко сформірованних цілей і розуміння якого результату необхідно досягти.

Всі співробітники FOX відділу контекстної реклами – професійні сертифіковані фахівці, які постійно перебувають на зв’язку і в будь-який момент можуть відповісти на ваші запитання

400+

задоволених клієнтів

1300+

запущених рекламних кампаній

17%-

конверсія в залежності від тематики

9+

досвіду роботи

Є питання? Необхідна контекстна реклама?

Питання які найчастіше задають клієнти

Як швидко можна запустити контекстну рекламу?

Рекламу можна запустити протягом двох годин. Але перед стартом необхідно провести ряд робіт: оцінити конкурентів, ваш ресурс, опрацювати стратегію просування, підібрати ключові слова і сторінки, на які вони повинні вести – щоб рекламна кампанія була максимально ефективною. Тому старт рекламної кампанії можливий не раніше ніж через 4 дня, після початку співпраці. У стандарті запуск рекламної кампанії відбувається через 14 днів, після початку співпраці.

Що таке конверсія?

Конверсія – це досягнення цілей, результат рекламної кампанії. Дзвінок, оформлення заявки, перегляд конкретної інформації.

Скільки коштує контекстна реклама?

Розрахунок вартості проводиться індивідуально під кожен проект. Вартість залежить від географії, цільової аудиторії, тематики сайту, його технічного і функціонального стану, конкуренції, а також цілей, які ставляться перед проектом. Ми розраховуємо оптимальні бюджети, які ви можете відкоригувати – зменшити або збільшити. Збільшуючи бюджет – ви отримуєте більше конверсій і вартість однієї конверсії знижується, як правило.

Якщо у мене закінчився товар, я можу зупинити рекламу?

Так, звичайно. Рекламна кампанія може бути зупинена протягом 5 хвилин.

Інші послуги

технічний аудит

перевірка налаштувань сайту

Пошуковий аудит

сайт очима пошукових систем