Кейс: розробка інтернет-магазину меблів і світла

Клієнт

sts.ua

Професійний наставник в комплектації ідеального інтер’єру. Компанія під торговою маркою STS працює з 2003 року. За цей час успішно виконала тисячі замовлень: банки, готелі, офіси, ресторани, заміські резиденції, особняки і квартири укомплектовані меблями, дверима, паркетом, сантехнікою, світильниками, текстилем, килимами і всілякими декоративними предметами для інтер’єрів у всіх існуючих стилях.

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО САЙТУЗГІДНО БРИФУ:

Зрозумілий і візуально привабливий сайт-каталог
Колірна гамма поєднується з яскравим червоним логотипом.
Головне – зручна фільтрація товарів і презентація товару

Основні дані

Галузь: меблі та світло
Тип сайту: сайт-каталог
CMS: OpenCart
Проведені роботи: Вивчено сайти конкурентів, виявлені основні моменти, які повинні бути присутніми на сайті. Розроблено унікальний дизайн, проведені роботи з верстання і програмування відповідно до розробленої концепції. Проведена адаптація сайту під різні пристрої. Написані унікальні тексти на основі ТЗ, наданих замовником, та зібраної семантики для просування сайту. Написана інструкція для менеджерів по додаванню товарів.
Додаткові роботи
Розроблено індивідуальний плагін по додаванню картинок товарів на сайт через ПДФ редактор каталогів, який дозволяє завантажити ПДФ і вирізати потрібні фото для сайту прямо в адмінці сайту. Налаштована і запущена рекламна кампанія в Гугл. Запущена активність в соц. мережі.
Терміни реалізації: 6 тижнів

Типова сторінка товару

Сторінка картки товару реалізована в 2 екрану перегляду.

Перший екран перегляду містить тільки першу необхідну інформацію – галерея, варіанти кольорової палітри, назва виробу з торговою маркою і фабрикою, а так само 2 навігаційні кнопки – “дізнатися ціну” і “характеристики”. Перший екран дозволяє клієнту отримати максимум інформації по фотографіях вироби, за рахунок зручної галереї. Шляхом наявної активної палітри кольорів можна відфільтрувати фото і побачити товар тільки в потрібному кольорі. При натисканні кнопки “характеристики” відбувається перехід на другий екран перегляду, де вже вказана інформація по всім необхідним параметрам.

Сайт має адаптацію під популярні браузери і різні типи пристроїв.

МАЄТЕ НАМІР ЗАМОВИТИ СХОЖИЙ ПРОЕКТ?

Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!

Інші наші проекти