Агенство
з підтримки і розвитку
інтернет-проектів

наша головна мета – зробити ваш бізнес прибутковим

Ми надаємо комплекс послуг: від досліджень ринку до створення ресурсу, який продає

Ми точно знаємо, що вам потрібно, щоб бути лідером

Проводимо аудити, аналізуємо і вивчаємо ринок і конкурентів, розробляємо технічне завдання на створення сайту, розробляємо сайт, заточений під просування, оптимізуємо сайт, наповнюємо, підтримуємо технічно, розробляємо стратегію просування, займаємося сео-просуванням, даємо контекстну рекламу. рекламу в соц. мережах, підтримуємо групи в соц мережі, консультуємо з питань в області роботи сайтів. Саме завдяки глибокому розумінню всіх процесів і етапів, ми допомагаємо створити ресурс, який продає, розвиваємо і підтримуємо його.

КЛИЄНТИ ОБИРАЮТЬ НАС

Наша робота спрямована на розвиток вашого бізнесу

Великий практичний досвід роботи

Ми працюємо на ринку України з 2009 року. Більшість наших клієнтів стають постійними, повертаючись до нас знову і знову.

Понад 400 успішно запущених проектнов

За весь час існування ми запустили безліч успішних контекстних рекламних компаній, провели експертизи сайтів, розробили і впровадили інтернет-стратегії.

Команда захоплених і компетентних фахівців

Колектив самовідданих людей, не тільки люблять свою роботу, але і знають свою справу. Маркетологи, соціологи, аналітики, оптимізатори, веб-програмісти і фахівці з контекстної реклами.

Не зупиняємося на досягнутому

Ми постійно підвищуємо багаж своїх знань для того, щоб володіти ситуацією на ринку. Дані знання ми передаємо своїм клієнтам і партнерам у своїй роботі, а також проводимо майстер-класи та семінари.

Індивідуальний підхід до кожного проекту

У нас немає шаблонного підходу. Ми вивчаємо бізнес кожного клієнта окремо і підбираємо саме ті інструменти, канали і методики, які підходять саме вам. Кожен проект – унікальний і виконаний зі 100% віддачею.

Швидка і точна підтримка сайтів

Ми досягаємо поставлених цілей якісно і в призначений термін. Ми не просто обслуговуємо і підтримуємо ваші інтернет-ресурси. Ми їх розвиваємо, покращуємо і впроваджуємо інновації, роблячи вас сильніше конкурентів.

ШИРОКА МЕТОДОЛОГІЯ

Для досліджень ми використовуємо

  • експертний аналіз (група експертів в певній галузі – дизайн, верстка, просування сайту та інші проводять оцінку ресурсу),
  • фокус-групу (невелика група потенційних відвідувачів вашого сайту оцінюють його),
  • опитування клієнтів вашого сайту через анкетування,
  • телефонне опитування ваших клієнтів,
  • анкетування потенційних відвідувачів,
  • кабінетне дослідження – дослідження інтернет простору,
  • бенчмаркетинг – оцінка основних переваг інтернет ресурсів ваших конкурентів з метою перейняти кращий досвід,
  • АВ-тестування – тестуються варіанти вирішення сторінок сайту, які незначно відрізняються один від одного. Метод дозволяє вибрати кращі рішення для отримання максимальної віддачі від вашого ресурсу.

Наші кейси і приклади робіт


Поділимося прикладами результатів нашої роботи, досвідом і просто корисною інформацією

наші проекти

Давайте попрацюємо над вашим захоплюючим новим проектом разом!